Agenți

Auris First Central Hotel

Auris First Central Hotel Auris First Central Hotel 4 Hotel category

Emiratele Arabe Unite , Dubai - Al Barsha

Locația convenabilă a apartamentelor va permite turiștilor să se relaxeze activ în parcul acvatic sau în stațiunea de schi interioară sau să viziteze celebrele centre comerciale arabe.

Anul construcției Total camere Total clădiri
2011 524 1

Informații generale


Locație

Hotel de oraș

Characteristics

  • Schimb valutar: Inclus
  • Parcare: Gratuit
  • Spălătorie: Contra cost
  • Curățătorie chimică: Contra cost

Beneficii

Travel style

  • Lux: Da
  • Romantic: Da
  • Afaceri: Da

Hotel facilities

  • Saună: Da

In room amenities

  • Cuptor cu microunde: Da

Plajă

  • Accesibilitate: Da

Tipuri de camere

Vedere cameră : La oraș. Chicinetă (cuptor cu microunde, aragaz, tigaie, chiuvetă, farfurii, linguri, furculițe, cuțite, ceainic). Mini frigider. Curatenie in camera si schimbare lenjerie - la cerere.

Mărime 50 sq.m.
Cantitate 211
Numărul maxim de oaspeți per cameră 3

Caracteristica camerei:

Opțiuni suplimentare:

  • Televizor: Inclus
  • În siguranță în cameră: Gratuit
  • Wi-Fi: Gratuit
  • Telefon: Inclus
  • Bucătărie / unitate de bucătărie: Inclus
  • Minibar: Gratuit
  • Uscător de păr: Inclus
  • Balsam: Inclus

Vedere cameră : La oraș. Chicinetă (cuptor cu microunde, aragaz, tigaie, chiuvetă, farfurii, linguri, furculițe, cuțite, ceainic). Mini frigider. Garsonieră. 1 baie. 1 pat king-size. Curățenia camerei și schimbarea lenjeriei de pat - la cerere.

Mărime 30 sq.m.
Cantitate 24
Numărul maxim de oaspeți per cameră 4

Caracteristica camerei:

Opțiuni suplimentare:

  • Televizor: Inclus
  • Halat: Inclus
  • În siguranță în cameră: Gratuit
  • Wi-Fi: Gratuit
  • Telefon: Inclus
  • Bucătărie / unitate de bucătărie: Inclus
  • Minibar: Gratuit
  • Uscător de păr: Inclus
  • Balsam: Inclus

Vedere din cameră : Pe oraș. Garsonieră. 1 baie. 1 pat king-size sau 2 paturi de o persoană.Chicinetă (cuptor cu microunde, aragaz, tigaie, chiuvetă, farfurii, linguri, furculițe, cuțite, ibric). Mini frigider. Curățenia camerei și schimbarea lenjeriei de pat - la cerere.

Mărime 30 sq.m.
Cantitate 273
Numărul maxim de oaspeți per cameră 4

Caracteristica camerei:

Opțiuni suplimentare:

  • Televizor: Inclus
  • În siguranță în cameră: Gratuit
  • Wi-Fi: Gratuit
  • Telefon: Inclus
  • Bucătărie / unitate de bucătărie: Inclus
  • Minibar: Gratuit
  • Balsam: Inclus

Meal concept

Lobby Lounge Restaurant / Oasis Cafe - situat în hol unde sunt servite micul dejun și gustări ușoare pe tot parcursul zilei. Capacitate de până la 70 de persoane.
Restaurant Panoramic - restaurantul este situat pe acoperiș. Capacitate de până la 80 de persoane


Infrastructură și servicii

  • Autobuz pentru plajă: Gratuit
  • Tipul de acces în mare: Nisipos

Piscină exterioară pe acoperiș cu temperatură controlată (cu apă dulce): adâncime 1,2-1,8m, deschisă între orele 09:00-18:00

  • Piscină deschisă: Inclus
  • Scaune de restaurant: Inclus
  • Bonă: Inclus
  • Masaj: Contra cost
  • Salon de înfrumusețare: Inclus

Notă! Hotelul își rezervă dreptul de a modifica costul, tipurile de servicii și timpul de prestare a acestora sunt în funcție de anotimp și condițiile meteo, inclusiv denumirile camerelor - fără notificare prealabilă. Fotografiile postate pe site-ul joinup.md pot diferi de fotografiile hotelurilor în realitate. Conform contractului de agenție pentru implementarea produsului turistic p.6.9. 6.10, touroperatorul, care furnizează informații despre hotel, se ghidează numai după clasificarea hotelurilor, care este furnizată de administrația hotelului. De asemenea, touroperatorul nu are informații despre planurile hotelurilor de a efectua lucrări de construcție sau reparații pe teritoriul hotelului sau pe teritoriul adiacent.