Face parte din grupul hotelier SOL MELIA Ultima restaurare reconstruită în 2005. Numărul total de camere în hotel Patruzeci și șase de bungalouri cu două etaje. 268 camere în total Tipi de camere
106 camere standard (vedere spre grădină, max. 3 sau 2+2 persoane, 58 m2), 82 Standard vedere la ocean (vedere la ocean, max. 3 sau 2+2 persoane, 58 m2), 72 Cameră superioară (vedere la grădină, filtru de cafea, hamac pe terasă, fier și masă de călcat, max 3 sau 2+2 persoane, 58 m2), 8 vedere superioară la ocean (vedere la ocean, filtru de cafea, hamac pe terasă, fier și masă de călcat, max 3 sau 2+2 persoane, 58 m2 ).
Anul construcției hotelului Construit în 1996 Comentarii
restaurante a la carte: 2 (bucătărie internațională și cubaneză) restaurante: 2 (bucătărie internațională, bufet; restaurant grill)
Notă! Hotelul își rezervă dreptul de a modifica costul, tipurile de servicii și timpul de prestare a acestora sunt în funcție de anotimp și condițiile meteo, inclusiv denumirile camerelor - fără notificare prealabilă. Fotografiile postate pe site-ul joinup.md pot diferi de fotografiile hotelurilor în realitate. Conform contractului de agenție pentru implementarea produsului turistic p.6.9. 6.10, touroperatorul, care furnizează informații despre hotel, se ghidează numai după clasificarea hotelurilor, care este furnizată de administrația hotelului. De asemenea, touroperatorul nu are informații despre planurile hotelurilor de a efectua lucrări de construcție sau reparații pe teritoriul hotelului sau pe teritoriul adiacent.
Prin continuarea vizitei pe site-ul nostru vă dați acordul pentru utilizarea cookie-urilor și sunteți de acord cu Politica noastră de confidențialitate.