Agenți

Cruise (7 Night) + Albatros Aqua Vista Resort & Spa Cruise (7 Night) + Albatros Aqua Vista Resort & Spa 4

Mic hotel confortabil în zona Hadaba. La câțiva pași se află Il Mercato - o zonă minunată cu magazine de suveniruri, cafenele și narghilea. Nu departe se află unul dintre cele trei renumite restaurante de pește Fares Seafood.

Este format dintr-o clădire de recepție și trei clădiri rezidențiale cu două etaje. Hotelul are 50 de camere în total: 20 de camere standard, 28 de camere de familie cu 1 pat și 2 de camere de familie cu 2 paturi. Disponibilitatea camerelor pentru persoane cu dizabilități - 2 camere Family 1 Bed Room Cameră conectată - nr. Vă rugăm să rețineți:

apă în cameră - sticlă mică de apă zilnic
băuturi în bar și restaurant - numai în pahare

Anul construcției Anul renovării Total camere Total clădiri Check in Verifică
1998 2006 50 47 14:00 12:00

Informații generale

  • Tipuri de odihnă: Scufundări, Vacanță de familie

Locație

Hotel de oraș

Distanța până la aeroport Aeroportul Internațional Sharm El Sheikh: 18 km

Distanța până la orașul cel mai apropiat Oras vechi: 2000 meters

A doua linie: 2500 meters


Characteristics

  • Wi-Fi în hol: Gratuit
  • Parcare: Gratuit
  • Spălătorie: Contra cost
  • Recepție non-stop: Inclus

Beneficii

  • Aproape de aeroport

Tipuri de camere

Cameră cu vedere la piscină. În cameră: TV (există canale în limba rusă), minibar (nu este plin), seif (nu în toate camerele; disponibil suplimentar la recepție - gratuit), uscător de păr (la cerere la recepție - gratuit) )

Mărime 20 sq.m.
Cantitate 20
Numărul de băi 1
Numărul maxim de oaspeți per cameră 2

Caracteristica camerei:

Opțiuni suplimentare:

  • Televizor: Inclus
  • Telefon: Inclus
  • Duș: Inclus
  • Minibar: Gratuit
  • Cosmetice: Inclus
  • Balsam: Inclus
  • Terasă / balcon: Inclus

Suită cu două camere cu living și dormitor. În living: canapea (rabatabilă), TV, chicinetă (nu pentru gătit). Dormitor: king dimensiune pat. Dormitor cu usa. Balcon sau terasa. Vedere la o piscină.

Mărime 45 sq.m.
Cantitate 28
Numărul de băi 1
Numărul maxim de oaspeți per cameră 2

Caracteristica camerei:

Opțiuni suplimentare:

  • Televizor: Inclus
  • Duș: Inclus
  • Minibar: Gratuit
  • Toaletă: Inclus
  • Terasă / balcon: Inclus

Suită cu trei camere, o cameră de zi și două dormitoare. Balcon sau terasa. Vedere la o piscină.

Mărime 50 sq.m.
Cantitate 2
Numărul de băi 1
Numărul maxim de oaspeți per cameră 2

Caracteristica camerei:

Opțiuni suplimentare:

  • Televizor: Inclus
  • Telefon: Inclus
  • Duș: Inclus
  • Prosoape: Inclus
  • Balsam: Inclus
  • Terasă / balcon: Inclus

Infrastructură și servicii

Plaja cu nisip la o distanta de 2,5 km (aproape de Orasul Vechi din Maya Bay) | intrarea în mare este blândă | public Atenție! Nu există baruri de la hotel pe teritoriul plajeloră

  • Tipul plajei: Municipal
  • Autobuz pentru plajă: Gratuit

secțiunea pentru copii în piscina principală

  • Piscină deschisă: Inclus

Restaurantul principal - bucatarie internationala, mese tip bufet.

mic dejun: 07:00 - 10:00
pranz: 13:00 - 15:00
cina: 19:00 - 21:00
>>

  • Bar la piscină: Inclus
  • Barul din hol: Inclus

secțiunea pentru copii în piscina principală

  • Scaune de restaurant: Inclus
  • Masaj: Contra cost

Notă! Hotelul își rezervă dreptul de a modifica costul, tipurile de servicii și timpul de prestare a acestora sunt în funcție de anotimp și condițiile meteo, inclusiv denumirile camerelor - fără notificare prealabilă. Fotografiile postate pe site-ul joinup.md pot diferi de fotografiile hotelurilor în realitate. Conform contractului de agenție pentru implementarea produsului turistic p.6.9. 6.10, touroperatorul, care furnizează informații despre hotel, se ghidează numai după clasificarea hotelurilor, care este furnizată de administrația hotelului. De asemenea, touroperatorul nu are informații despre planurile hotelurilor de a efectua lucrări de construcție sau reparații pe teritoriul hotelului sau pe teritoriul adiacent.