Agenți

Villa Ivanovic 2016

Villa Ivanovic 2016 Villa Ivanovic 2016 Other Hotel category

Vila este situata pe linia a doua, in spatele drumului. In apropiere se afla toata infrastructura necesara - un parc acvatic, o farmacie, un restaurant cu bucatarie nationala Stari Hrast, pe plaja puteti degusta preparate de la pizzeria Azurro si restaurantul Maxim, la 15 minute de mers pe jos se afla discoteca Mojito.

Anul construcției Total camere Check in Verifică
2016 18 12:00 10:00

Informații generale


Locație

Hotel de plajă

A treia linie: 70 m


Characteristics

  • Wi-Fi: Gratuit

Beneficii

  • Wifi gratuit
  • Parcare gratuită

Tipuri de camere

Camere duble si triple. Camera dispune de pat francez, posibilitate de pat suplimentar.

Mărime 15 sq.m.
Dimensiune maximă 25 sq.m.
Cantitate 20
Numărul maxim de oaspeți per cameră 4

Caracteristica camerei:

Opțiuni suplimentare:

  • Televizor: Inclus
  • În siguranță în cameră: Gratuit
  • Pat francez: Inclus
  • Balcon: Inclus
  • Duș: Inclus
  • Ceainic: Inclus
  • Uscător de păr: Inclus
  • Frigider: Inclus
  • Balsam: Inclus

Suită cu două camere la primul etaj cu intrare separată (terasa în fața intrării în cameră), un pat francez în dormitor, o canapea de colț în living.

Mărime 30 sq.m.
Cantitate 3
Numărul maxim de oaspeți per cameră 4

Caracteristica camerei:

Opțiuni suplimentare:

  • Televizor: Inclus
  • În siguranță în cameră: Gratuit
  • Pat francez: Inclus
  • Balcon: Inclus
  • Duș: Inclus
  • Ceainic: Inclus
  • Bucătărie / unitate de bucătărie: Inclus
  • Uscător de păr: Inclus
  • Frigider: Inclus
  • Balsam: Inclus

Meal concept

Restaurant la ultimul etaj (se oferă doar mic dejun tip bufet).


Infrastructură și servicii

La plajă se poate ajunge printr-o trecere de pietoni înălțată. Umbrele și șezlonguri contra cost (2 șezlonguri + 1 umbrelă - 8 €).

  • Tipul plajei: Municipal
  • Tipul de acces în mare: Pietros
  • Șezlong: Contra cost
  • Umbrele: Contra cost

Sporturi nautice pe plajă - contra cost. Peste drum (la Hotelul Mediteran) este un parc acvatic, costul pentru adulti este de 15 €/zi, pentru copii 10 €/zi.


Notă! Hotelul își rezervă dreptul de a modifica costul, tipurile de servicii și timpul de prestare a acestora sunt în funcție de anotimp și condițiile meteo, inclusiv denumirile camerelor - fără notificare prealabilă. Fotografiile postate pe site-ul joinup.md pot diferi de fotografiile hotelurilor în realitate. Conform contractului de agenție pentru implementarea produsului turistic p.6.9. 6.10, touroperatorul, care furnizează informații despre hotel, se ghidează numai după clasificarea hotelurilor, care este furnizată de administrația hotelului. De asemenea, touroperatorul nu are informații despre planurile hotelurilor de a efectua lucrări de construcție sau reparații pe teritoriul hotelului sau pe teritoriul adiacent.